Doprava a platba

Úspora času i peněz

Pro maximální využití našich sil jsme se rozhodli trávit co nejméně času ve frontách. Raději si budeme lámat hlavu nad akcemi pro vás než nad paní za okýnkem.

 

ZÁSILKOVNA je pro nás dokonalý prostředek ke spolehlivému a rychlému doručení radosti do vašich domácností.

 

POBOČKA

Nejlevněji vás vyjde doručení balíčku do 5 kg na pobočku za 85 Kč.
Na pobočce můžete platit jak dobírkou, tak kartou, pokud jste již objednávku neuhradili převodem.

 

ADRESA

Jestli máte pobočku Zásilkovny daleko, nebo se vám prostě jen nechce ven, zvolte si doručení balíčku na adresu dopravcem Messenger.
Objednávky od 5 kg vám pošleme na adresu od 170 Kč v závislosti na hmotnosti objednávky.

 

AVÍZO

U obou způsobů doručení platí dodací lhůta maximálně 3 dny od podání zásilky.

Zásilkovna i Messenger vás bude informovat od přijetí zásilky z eshopu až po termín doručení.

 

Osobní vyzvednutí na prodejně:
Osobně se můžete pro vaši objednávku stavit v obchodním domě Novotný na Dubně 49.

 

 


 

PLATBA

Platba kartou přes zabezpečenou platební bránu ComGate je zcela ZDARMA.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou
Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem
Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Pro případné reklamace nebo dotazy k platbám kontaktujet, prosím:
ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové | E-mail: platby-podpora@comgate.cz | Tel:  +420 228 224 267

 

Pokud máte raději platby převodem, pošleme vám veškeré informace k platbě emailem s potvrzením obejdnávky. Na úhradu objednávky poskytujeme lhůtu 14 dní. Čím dříve uvidíme platbu v systému, tím dříve vám posíláme balíček. Objednávky, které nejsou uhrazené ani po 14ti dnech od objednání, automaticky stornujeme.

Platit můžete i dobírkou, za 45 Kč.