Velkoobchod vín

Máte restauraci, catering, kavárnu, hospodu či jiné gastro zařízení? Pořádáte ve firmě prezentace či večírky? Potřebujete vína jako pozornost pro Vaše klienty či zaměstnance? Informujte se na další možnosti naší velkoobchodní nabídky a poskytované služby.

Naším cílem je především spokojený zákazník, proto se spolu s širokou velkoobchodní nabídkou snažíme poskytnout i další služby pro podporu prodeje vína ve Vašem zařízení. Samozřejmostí jsou vinné listy s nabídkou vín v několika jazykových variantách. Pomůžeme Vám vybrat sortiment vhodný právě pro Vás. Proškolíme personál a poskytneme propagační materiály. A mnoho dalších služeb.

Přesvědčte se sami, a my se u Vás zastavíme s naší velkoobchodní nabídkou.

Většinu vín máme skladem, ihned k expedici. Vaši objednávku Vám dovezeme a vše zařídíme k Vaší spokojenosti.


VÍNO JAKO DÁREK /
REKLAMNÍ PŘEDMĚT


Darovat láhev dobrého vína s reklamní etiketou je jeden z neotřelých způsobů, jak vyjádřit poděkování obchodním partnerům, klientům, zaměstnancům či přátelům.Proto bychom Vás rádi seznámili s nabídkou vybraných vín ve speciálním provedení reklamního dárku, kterým skutečně nikoho neurazíte.

Pokud máte zájem, dodáme Vám prvotřídní víno podle Vašeho výběru, opatřené reklamní etiketou / visačkou či osobním přáním. Máte možnost si vybrat z velkého sortimentu kvalitních vín. Pokud s tím zákazník souhlasí, vždy se snažíme opatřit víno spíše decentní reklamní visačkou, která nenaruší originální vzhled láhve.

Tuto službu nabízíme samozřejmě i fyzickým osobám, které chtějí hodnotným dárkem potěšit své přátele a blízké třeba k narozeninám či k jiným významným událostem.


DEGUSTACE


Tradice ochutnávek

Naše ochutnávky mají na Příbramsku, konkrétně na Dubně, v naší provozovně již svou tradici. Snad proto, že z toho neděláme přílišnou "vědu". Ochutnávky probíhají buď neřízenou formou degustace ( vzorky vína jsou podávány bez podrobného výkladu), či řízenou formou degustace, ( jedná se o výklad majitele vinotéky, vinaře nebo sommeliéra), na kterou je ale nutné se objednat. Při této formě řízené degustace je obsažen i malý raut s občerstvením v podobě kostek sýrů, chleba, (škvarkové pomazánky) a minerální vody pro potřebu neutralizování chuťových buňek mezi jednotlivými vzorky.

Proč jít na ochutnávku vín

Je to ten nejlepší způsob, jak zjistit, které víno Vám chutná a které nikoli. Všichni máme natolik odlišné chutě, že nelze paušálně říci, které víno se bude líbit zrovna Vám.
Proto je také složité vybírat víno dle toho, co Vám doporučí obsluha někde ve vinotéce. Spousta vinoték je navíc motivována především snahou prodat, a v některých případech doslova cokoli. Stává se tak zcela běžně, že dostanete "skvělou referenci" na výborné víno z ročníku 2005 (již několik let stojí v regálu vinotéky) a toto víno to má dávno "za sebou". Přijdete domů, otevřete "skvělé" víno a máte zkažený večer... Mnoho lidí si totiž nesprávně myslí, že čím starší víno, tím lepší. Bohužel (nebo možná Bohu díky), není tomu tak.

V případě zájmu volejte prosím na telefon:

602 408 161 p. Roman Novotný - velkoobchod + degustace
728 169 505 sl. Lucie Novotná - vinotéka + degustace