U nás se budete cítit jako doma

Vinotéka

Degustační místnost


MLSÁNÍ K VÍNKU

K vínu neodmyslitelně patří i něco dobrého k zakousnutí. Vyberte si z naší široké nabídky, například vynikající mandle v několika provedeních - uzené, slané, pikantní s chilli, obalené v karamelu, v mléčné čokoládě se skořicí či čokoládové.

VÍNO JAKO DÁREK,
REKLAMNÍ PŘEDMĚT

ORIGINÁLNÍ DÁREK, KTERÝ SI VAŠI KLIENTI, PARTNEŘI A PŘÁTELÉ UŽIJÍ !

Darovat láhev dobrého vína s reklamní etiketou je jeden z neotřelých způsobů, jak vyjádřit poděkování obchodním partnerům, klientům, zaměstnancům či přátelům.Proto bychom Vás rádi seznámili s nabídkou vybraných vín ve speciálním provedení reklamního dárku, kterým skutečně nikoho neurazíte.

Pokud máte zájem, dodáme Vám prvotřídní víno podle Vašeho výběru, opatřené reklamní etiketou / visačkou či osobním přáním. Máte možnost si vybrat z velkého sortimentu kvalitních vín. Pokud s tím zákazník souhlasí, vždy se snažíme opatřit víno spíše decentní reklamní visačkou, která nenaruší originální vzhled láhve.

Tuto službu nabízíme samozřejmě i fyzickým osobám, které chtějí hodnotným dárkem potěšit své přátele a blízké třeba k narozeninám či k jiným významným událostem.

ZAHRANIČNÍ VÍNA

Máme zde i něco pro opravdové fajnšmekry. Nabízíme zde růžové víno od Angeliny Jolie a Brada Pitta, dále červené víno od Gérarda Depardieu a mnoho vynikajících vín z jižní Afriky, Austrálie, Francie, Nového Zélandu, USA, Rakouska, Německa, Itálie, Španělska a dalších vinařských velmocí.